eu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
eu


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Parteneri
forum gratuit
Forum
Ultimele subiecte
» Cerere Clsan
REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeVin Mai 20, 2011 11:17 am Scris de Phh|F3lix

» Joc online cu mafie
REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeMar Iun 08, 2010 10:10 pm Scris de Spammer

» Cerere ....
REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeSam Apr 24, 2010 1:25 am Scris de sTreSS!!!

» KaLasnn!cKoV vrea in clanu [PCS]
REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 5:48 pm Scris de Bu||eT

» wany iti cer plecare
REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeLun Aug 04, 2008 9:09 pm Scris de Vizitator

» smyle ----
REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeLun Aug 04, 2008 8:42 pm Scris de Vizitator

» Numarul maxim de membrii-===SONDAJ
REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeLun Aug 04, 2008 5:56 pm Scris de Vizitator

» Noua tema !
REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeLun Aug 04, 2008 5:52 pm Scris de Vizitator

» meci azi 2.08 12:30!
REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeLun Aug 04, 2008 9:15 am Scris de Vizitator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

 

 REFERITOR PENTRU MECI

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




REFERITOR PENTRU MECI Empty
MesajSubiect: REFERITOR PENTRU MECI   REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 4:00 pm

Mai pe scurt jucatori ...cand jucati un meci va trebui un indrumator si eu voi fi,daca nu va suparti...Rog foarte mult sa-mi ascultati comenzile in timpul jocului..ms....daca spun FOLLOW ME atunci toti dupa mine nu in alta parte DOAR DUPA MINE ...si tot timpul sa fiti atenti in chat .....TOT timpul trebuie sa mergem impreuna pentru asta si e echipa ...inca odata repet toti mergem impreuna.....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




REFERITOR PENTRU MECI Empty
MesajSubiect: Re: REFERITOR PENTRU MECI   REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 6:26 pm

LOL...am o mica nelamurire??aici e ca pe berceni???TOTI IN HAITA??NU ASA SE FACE TREABA MANE..eu te respect..dar nu sunt deacord..deacor ast fi ..atunci cand s-ar pune in aplicare o tactica ce ne este de folos...si membri clanului sa invete unde e X1(A) si X2(B)...in haita mergem doar cand suntem tero ..pt a putea pune cat mai repede bmb..dar la CT ..nu o sa mearga precis..ar trebui sa sune cam asea...2x2,2x1, unu midle..iar acel midle sa se duca pe scara s-au pe long dupa...Very Happy:D:..oricum ..vreau sa vad si alte parerei..deci spun inca odata NU !!! lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




REFERITOR PENTRU MECI Empty
MesajSubiect: Re: REFERITOR PENTRU MECI   REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 6:43 pm

nush ce sa cred....eu stiu ca pe de_dust2 deobiei toti teri vin la A...deci nush ori cum spune crack in echipa sa ne luam dupa el..ori facem 2 x1 2x 2 .si un midle..ori nu stiu ma mai gandesc ..amadoi sunteti destui de tactici... scratch scratch
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




REFERITOR PENTRU MECI Empty
MesajSubiect: sal   REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 7:40 pm

akuma si eu sunt in clan....eee..cum vrei Crack pot sa fi ''cL''..Si eu am fost in Multe ori ''cL'' in clanul -TrG- si de la 6-0 pt ei am facut 6-6..Deci si eu am experineta Wink
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




REFERITOR PENTRU MECI Empty
MesajSubiect: Re: REFERITOR PENTRU MECI   REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 12:44 am

mai pe scurt glont nu ma supar stiu de tactica asta pentru ct,dar spunea pentru terori cum vom juca..vezi ca nustiu cine miine joaca si nu stiam cum sa-i arajez adica cum spuneai 2 la A 2 la B si un midle...asta e desigur..dar cand vine vb de ter tot impreuna si nu va grabiti sa mergeti repede ca timp avem destul,dar nu pentru death si pentru cenzura in cenzura Wink ....
nu uitati de comanda U si tot timpul asculati ce vi se spune dace ceva NEED HELP inseamna ca ai fugit la el,daca FOLLOW ME ai sarit in spinare si dupa el..parca asta e
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




REFERITOR PENTRU MECI Empty
MesajSubiect: Re: REFERITOR PENTRU MECI   REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 6:51 am

mda eu zic sa ascultam pe toti experimentatii si sa facem o tactica dupa toate argumentele lor Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




REFERITOR PENTRU MECI Empty
MesajSubiect: Re: REFERITOR PENTRU MECI   REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 9:07 am

deci cred ca asa vom face :Crack si Gaby^DnD^ vom sta la bmbx B iar Glont , Bangla si sHere vor sta la bmbx A,in timpul acesta e voi sta cu ochii si pe miidle ,iar gaby tinind tunel si voi 3 ,unul tine lung altii 2 tin scara ...

meciul va fi dupa 13.30 ....shere ei tu responsabil de baieti,cum ajung acasa vb cu ala de meci
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




REFERITOR PENTRU MECI Empty
MesajSubiect: Re: REFERITOR PENTRU MECI   REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 10:36 am

mane...deci eu o sa fac scara cu inca unu ..Very Happy:D:D..am fost pe midle 2 ani la rand..si m-am plictisit e foarte greu midle..Very Happy:D..vreau sa ma reprofilez..eu cu inca unu ..x1 scara..Very Happy:D:Very Happy:D
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




REFERITOR PENTRU MECI Empty
MesajSubiect: Re: REFERITOR PENTRU MECI   REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 10:44 am

tu cu bangla ca eu tin lungu:D
Sus In jos
Continut sponsorizat





REFERITOR PENTRU MECI Empty
MesajSubiect: Re: REFERITOR PENTRU MECI   REFERITOR PENTRU MECI Icon_minitime

Sus In jos
 
REFERITOR PENTRU MECI
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» meci azi 2.08 12:30!
» Avem meci !
» Pentru a parasi clanu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
eu :: Clan :: Stiri-
Mergi direct la: